Zaposlitev

Organizator marketinga (m/ž)

Vaš profil:

  • končana ustrezna izobrazba
  • izkušnje na področju organizacije dogodkov in priprave marketinških vsebin
  • izkušnje na področju oblikovanja manj zahtevnih marketinških materialov
  • izkušnje na področju priprave tekstov za komunikacijske aktivnosti
  • izkušnje na področju oblikovanja e-novic
  • odlične medosebne in komunikacijske spretnosti
  • izkušnje z uporabo različnih komercialnih programov za oblikovanje (npr. Canva)

Pričakujemo

  • najmanj 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
  • dobre organizacijske sposobnosti in sposobnost timskega dela
  • aktivno znanje angleškega jezika - govorno in pisno (znanje drugega svetovnega tujega jezika je prednost)
  • napredno poznavanje spletnih tehnologij
  • zelo dobro poznavanje in izkušnje pri delu z računalniškimi programi MS Office predvsem powerpoint in excel
  • visoke standarde vezane na urejenost, red in disciplino

Nudimo Vam:

  • zaposlitev za nedoločen čas
  • stimulativno plačilo
  • delo v dinamičnem okolju
  • dobre pogoje za strokovno in osebno rast
  • priložnost za uveljavitev lastnih idej

Ambiciozni kandidati, s pričakovanimi kompetencami, svoje prijave pošljite na elektronski naslov [email protected]  do 22.5.2019

Stilist (m/ž) na oddelku ženske mode

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • skrb za celostno podobo strank

PRIČAKUJEMO

Vaš profil:

  • končana ustrezna izobrazba zaželeno oblikovalske smeri
  • izkušnje iz področja stiliranja ter svetovanja strankam
  • spremljanje razvoja modnih trendov in modnih znamk
  • sodelovanje pri razvoju celostne stilske ponudbe
  • veselje do mode
  • veselje do dela z ljudmi

  • odlično poznavanje modnih trendov in zadnjih modnih smernic
  • znanje angleškega jezika - govorno
  • osnovno poznavanje MS Office predvsem powerpoint in excel

PONUJAMO

  • možnost napredovanja in delo v dinamičnem okolju

Prijava na delovno mesto:

Ambiciozni kandidati s pričakovanimi kompetencami svoje prijave pošljite na mail [email protected].

Ponudbe za zaposlitev bomo sprejemali do 10. 5. 2019.